Bankowy Fundusz Gwarancyjny
poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalisty w Departamencie Informatyki

Twoje zadania będą polegały na:

  • obsłudze informatycznej powierzonych systemów IT, aplikacji i elementów infrastruktury;
  • konfiguracji, rekonfiguracji komputerów i urządzeń (projektory, telefony komórkowe, tablety itp.);
  • usuwaniu awarii zgłaszanych przez użytkowników;
  • udzielaniu pomocy użytkownikom końcowym, w tym pomocy technicznej przy obsłudze aplikacji biurowych, poczty elektronicznej, pracy z komputerem itp.;
  • instalacji i aktualizacji oprogramowania;
  • prowadzeniu dokumentacji;
  • udziale we wdrożeniach i projektach;
  • definiowaniu wymagań zakupowych i systemowych;
  • testowaniu przygotowanych urządzeń, komputerów, rozwiązań i aplikacji.

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • dobrej znajomości Windows 7/8.1/10, MS Office 2013/2016, MS Outlook itp;
  • podstawowej znajomości usługi ActiveDirectory;
  • dobrej orientacji rynkowej z zakresie technologii, komputerów i urządzeń informatycznych;
  • ukierunkowania na wysoki poziom obsługi klienta;
  • umiejętności pracy zespołowej;
  • umiejętności organizowania sobie pracy, proaktywności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • bardzo dobrze skomunikowane, biuro w centrum Warszawy,
  • pracę w kilkuosobowych pokojach,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową Fit-Profit, pracowniczy program emerytalny i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@bfg.pl do 28 czerwca 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych w ciągu roku od daty złożenia przeze mnie niniejszej aplikacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Informacją w sprawie ochrony danych osobowych dla aplikujących o pracę.