Bankowy Fundusz Gwarancyjny
poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalisty w Departamencie Bezpieczeństwa

 Główne zadania:

  • nadzór nad bezpieczeństwem teleinformatycznym;
  • obsługa zdarzeń oraz incydentów związanych z bezpieczeństwem informacji;
  • rozwijanie i obsługa systemów monitorujących bezpieczeństwo,
  • tworzenie i opiniowanie procedur i regulacji wewnętrznych;
  • udział w przygotowywaniu i realizacji audytów bezpieczeństwa;
  • udział w zarządzaniu planem ciągłości działania.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacji i IT i chęć rozwijania tej wiedzy,
  • wiedza z zakresu zagrożeń nowej generacji (cyber risk);
  • umiejętność agregowania informacji z wielu źródeł, sporządzania analiz, raportów, dokumentacji;
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, kompleksowego wykorzystania wiedzy, organizacji pracy własnej, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.

 Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze systemów klasy DLP, SIEM, IPS lub zbliżonych;
  • wiedza z zakresu prowadzenia testów penetracyjnych;
  • znajomość normy ISO/IEC 27001, RODO oraz rekomendacji KNF dotyczących obszaru IT;

 Oferujemy:

  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego;
  • miejsce pracy centrum Warszawy;
  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, FitProfit i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:

rekrutacja@bfg.pl do 31 lipca 2019 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych w ciągu roku od daty złożenia przeze mnie niniejszej aplikacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Informacją w sprawie ochrony danych osobowych dla aplikujących o pracę.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.