Bankowy Fundusz Gwarancyjny
poszukuje kandydatów na stanowisko

Eksperta
w Wydziale Administrowania Podmiotem
w Przymusowej Restrukturyzacji

Posiadającego:

  • doświadczenie w zakresie przygotowania i przeprowadzania transakcji przejęć i połączeń podmiotów gospodarczych,
  • doświadczenie w obszarze analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów sektora finansowego,
  • conajmniej 3-letnie doświadczenie  w instytucjach finansowych,
  • dobrą znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobrą organizację pracy, samodzielność w działaniu, sumienność  oraz umiejętność współpracy w zespole.

Główne zadania to udział w:

  • opracowaniu regulacji i zasad stosowania instrumentów przymusowej restrukturyzacji,
  • procesie analizy i wyboru instrumentu przymusowej restrukturyzacji,
  • przygotowaniu i przeprowadzeniu przymusowej restrukturyzacji,
  • przygotowaniu materiałów i realizacji obowiązków informacyjnych w procesie przymusowej restrukturyzacji.

Oferujemy:

  • wprowadzenie merytoryczne w problematykę z zakresu przymusowej restrukturyzacji,
  • unikalną szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej,
  • pracę w interdyscyplinarnych zespołach zadaniowych,
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi instytucjami regulacyjnymi w obszarze kształtowania stabilności finansowej,
  • dobrą atmosferę w pracy i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego,
  • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny i inne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@bfg.pl do 24 grudnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji realizowanych w ciągu roku od daty złożenia przeze mnie niniejszej aplikacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ponadto prosimy o zapoznanie się z Informacją w sprawie ochrony danych osobowych dla aplikujących o pracę.